Ewelinka odeszła.....

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 21, 2011 15:41 Ewelinka odeszła.....

zakładam wątek Ewelinki - to jedna z podopiecznych Kociej Chatki. Koteczka została znaleziona przez litościwą panią, która dokarmia koty. Drobniutka, nieśmiała, rzucała sie na jedzenie, tak była wygłodniała. Podejrzewaliśmy, że została wyrzucona przez kogoś z domu. Zabraliśmy Ewelinkę na sterylizację, kotka dobrze przeszła zabieg, ale okazało się, ze nie ma ani jednego zęba. Prawdopodobnie poprzedni wlaściciel je usunął. Kotka nie była sterylizowana. Nie wiemy co koteczka przeszła ale wiemy, że panicznie boi się innych kotów. Mieszka w boksie w Kociej Chatce. Na rękach, u człowieka uspokaja się i radośnie mruczy. Na widok innych kotów reaguje paniczną ucieczką i wrzaskiem.
Szukamy domu dla kici - nawet tymczasowego.

wkrótce zamieścimy zdjęcia
Ostatnio edytowano Pon paź 24, 2011 20:14 przez Filomen, łącznie edytowano 1 raz

Filomen

 
Posty: 3710
Od: Sob lut 10, 2007 17:20
Lokalizacja: katowice

Post » Śro wrz 21, 2011 16:04 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Myślisz, że te zęby celowo usunięto :(

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Śro wrz 21, 2011 16:20 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Ewelinka

Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=KWXhyA9b4fA
Obrazek http://www.nadziejanadom.org
Tajger,Chrupka,Pela,Kapsel,Czaruś
Benek [*] Lucuś-Belmondo[*]

jadziaII

 
Posty: 1357
Od: Pt lip 04, 2008 21:39
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 21, 2011 16:25 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Tak Ewelinka to przecudna koteczka.
Boi się wyciągniętej ręki ale pogłaskana nastawia jescze bardziej główke go głaskania, brodę i zaczyna mruczeć i nawet ugniatać.
Tak jak pisła Ewa panicznie boi się innych kotów- nawet maluszków.
jak któryś się zbliżył to włączała taką syrenę 8O jak by ją ze skóry obdzierali.
W boksie czuje się bezpieczniejsza, ale żal patrzeć na ten zwinięty w kłebuszek koci straszek.
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 21, 2011 16:44 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Ewelinka troszke wczesniej
:1luvu: Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 21, 2011 16:45 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Już po zdjęciach widać że kotka się wycofuje w obecnych warunkach :cry:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Śro wrz 21, 2011 18:20 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Witam , weszłam od razu na wątek Ewelinki, to jest milutka, delikatna koteczka. Jest jednak bardzo wystraszona i inne koty bardzo ją stresują, to typowy kotek który może się poczuć świetnie w domu bez innych kotów. Ewelinka jest naprawdę ładną czarnulką - domek i troskliwi opiekunowie potrzebni na już :D

gosiakot

 
Posty: 1574
Od: Śro mar 24, 2010 21:08

Post » Śro wrz 21, 2011 18:34 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Na starą kotkę to ona nie wygląda ... :roll:
Obrazek...Obrazek...Obrazek...

kristinbb

 
Posty: 40068
Od: Nie cze 03, 2007 20:32
Lokalizacja: Elbląg

Post » Śro wrz 21, 2011 18:44 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

[quote="Lidka"]Myślisz, że te zęby celowo usunięto

Zapene kotka miała ozynofilowe zapalenie jamy ustnej.Bardzo bolesne jezyk i dziąsla.Jedynym ratunkiem aby się wygoił pyszczek w srodku to usunięcie zębów.Czy weterynarz zaglądał do pyszczka czy sa jeszcze zmiany ? Bywa ze zupelnie nie zagoi się i nadal jest problem z jedzeniem .Zazwyczaj to pomaga czasem jak u mojej kotki śluzówka wygoiła się po usunieciu zębów ale nadżerka na języku przy migdalkach zostala .
Gdyby można było skrzyżować człowieka z kotem, zyskałby na tym człowiek, a stracił kot.

Mark Twain

wiesiak

 
Posty: 697
Od: Nie sty 09, 2011 21:20

Post » Śro wrz 21, 2011 20:03 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Dorotka
klatkę załatwimy moze spróbujesz ją zabrać? A wiem ze Panie z Urzedu tez będą ja oglaszać i szukać domku :ok:

Filomen

 
Posty: 3710
Od: Sob lut 10, 2007 17:20
Lokalizacja: katowice

Post » Śro wrz 21, 2011 20:08 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Cudna kicia, podobna do mojej Partysi :)
Za domek :ok:
_______________________________________________________
Jakie nudne byłoby życie gdyby nie ten rząd.
Nie, za PO nie było lepiej. Ludzie tyrali za 1.200 brutto. Afera goniła aferę :?

Podziwiam, jak szeregowy poseł ogrywa opozycję Obrazek
STOP HEJT! Nikt nie jest anonimowy w sieci.

Erin

Avatar użytkownika
 
Posty: 64069
Od: Pt cze 22, 2007 8:43

Post » Śro wrz 21, 2011 23:08 EWELINKA

Filomen pisze:Dorotka
klatkę załatwimy moze spróbujesz ją zabrać? A wiem ze Panie z Urzedu tez będą ja oglaszać i szukać domku :ok:

kurcze zapomnialam ze od poniedzialku do piatku wybywam z domu, wiec jak sie nic nie wyklaruje to dopiero za tydzien ją bede mogla wziasc :cry:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw wrz 22, 2011 11:28 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Wycofana Ewelinka pilnie szuka domku Obrazek
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw wrz 22, 2011 16:20 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Ewelinko wspinaj się na górę może dobra duszyczka cię wypatrzy :ok:
Obrazek
Obrazek
_______________________________________________________________________________________

Dorota Wojciechowska

 
Posty: 12931
Od: Czw lip 24, 2008 9:21
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw wrz 22, 2011 17:58 Re: Ewelinka - wyrzucona koteczka bez ząbków szuka domu

Ona mi się tak podoba :1luvu: , ostatnio staję się wielbicielką czarnych kotów i mam słabość do seniorów.

ewar

 
Posty: 54905
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Zeeni i 227 gości