czesc mojej kociarni

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lis 17, 2005 15:37 czesc mojej kociarni

wretyf

 
Posty: 12
Od: Pt lis 11, 2005 10:58

Post » Czw lis 17, 2005 15:39 Re: czesc mojej kociarni


Cudne :1luvu:
Może napisz o nich coś wiecej :D Skąd je masz?

Aga1

 
Posty: 3376
Od: Pon lip 05, 2004 20:18

Post » Czw lis 17, 2005 15:47

Senior rodu to Plakat - ale kazdy mowi mu Kat. Bialo czarny kocurek, ma ponad 13 lat. Jako jedyny wziety ze schroniska, jego poprzednik - Maly zmarl po dlugiej chorobie.
Nastepna byla Pchelka zwana Pela - Kacia bardzo ja polubil - traktuje jak mlodsza siostre, jest dla niej bardzo opiekunczy. Pela ma ok 12 lat, wzieta z podworka jako maly kociak bez wiekszych szans na przezycie, porzucona przez matke, maltretowana przez dzieciaki a jednak przezyla.
Dalej jest Piska - kotka, najprawdopodobniej siostra Peli, wzieta z podworka. Kot raczej dzikus - mimo 12 lat spedzonych z nami toleruje tylko nielicznych. To moja ulubienica, ma niepowtarzalny styl pieszczenia sie - staje na tylnych lapkach i glowka tuli sie do twarzy czlowieka.
Drugi mezczyzna to Macius - typowy kot - indywidualista. Lubi sie piescic ale nie cierpi byc branym na rece. Ma okolo 8 lat i jest bialo szary, ma niesamowite zielone oczy
Trzecia dama - Puma - cala czarna - podobnie jak Piska toleruje nielicznych a raczej tylko mame. Ma 5 lat.
Siostrzyczki sa buro szare z bialymi krawacikami.
Byl jeszcze Felus - odszedl z tego swiata w zeszlym tygodniu, kot po przejsciach - zaczelo sie od obcietego ogonka a skonczylo na operacji kamieni - juz nie wrocil do zdrowia.
Do calej rodziny dochodzi jeszcze Azia - suczka wzieta ze schroniska - podtruta jak byla mala. Od tego czasu pies wylysial i strasznie sie roztyl - mimo wielu prob i tysiaca diet niewiele chudnie ale jest z nami i to najwazniejsze.
Niestety obecnie nie mam mozliwosci pieszczenia moich kociakow, sa daleko ode mnie ale pamietam o nich. Opieke nad nimi psrawuje mama - mam sie z nimi dobrze - przyjeli moja rodzinke.
Oto Azia - http://upload.miau.pl/1/36276.jpg

Pozdrawiam

wretyf

 
Posty: 12
Od: Pt lis 11, 2005 10:58

Post » Czw lis 17, 2005 16:44

Zwierzyniec cudny ,kociaki takie piękne i szczęśliwe

Monika L

 
Posty: 5444
Od: Śro wrz 21, 2005 14:53
Lokalizacja: Lublin

Post » Czw lis 17, 2005 16:46

Tytul - bez polskich znakow - brzmi bardzo fajnie ;)

i chwala!
Obrazek

Ska

 
Posty: 6073
Od: Sob lut 28, 2004 20:40
Lokalizacja: Warszawa - Mokotów Górny




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 123 gości